MEBLE BLACK-RED-WHITE
Świadczymy kompleksowe usługi w zakresie dystrybucji mebli przeznaczonych do każdego zakątku domu i biura. Zapewniamy bezpłatny transport.
BLACK-RED-WHITE to solidna marka, najchętniej kupowane meble w Polsce.

Więcej informacji >>

 
WÓZKI WIDŁOWE, DŹWIGI
Nasza oferta to maszyny takich firm jak: HYUNDAI, GOODSENSE, TOYOTA, HANGCHA. Oprócz sprzedaży pojazdów zajmujemy się również ich serwisem oraz sprzedażą części.
Więcej informacji >>
 
OKNA I DRZWI
to bezołowiowe produkty produkowane
w nowoczesnym systemie FORIS.
Zapewniamy bezpłatny transport, raty, sprzedaż-montaż
oraz doradztwo techniczne.

Więcej informacji >>
 
Pozostałe branże
Więcej informacji >>

 

Bramy garażowe i przemysłowe

Bramy przemysłowe stanowią podstawowe zabezpieczenie otworów budowlanych hal przemysłowych, budynków magazynowych czy handlowo-usługowych przed niepożądanym dostępem, włamaniem i czynnikami atmosferycznymi. Z myślą o inwestorach, którzy stają przed dylematem wyboru odpowiedniej bramy, Aluprof oferuje rolowane bramy przemysłowe.
 


Funkcjonalność

Bramę Aluprof zamontować można zarówno w obiektach już istniejących jak
i w nowopowstających. Bramę zastosować można maksymalnie do szerokości 7 m
i wysokości 5 m, jednakże całkowita powierzchnia nie może przekroczyć 31,5 m2. Brama Aluprof pracuje w skrajnych warunkach atmosferycznych (-25°C ÷ 65°C)
Sterowanie bramą odbywa się za pomocą przełącznika umieszczonego wewnątrz hali; w zależności od potrzeb można też zastosować sterowniki radiowe lub inne wybrane kombinacje urządzeń sterujących, które zapewniają wysoki komfort obsługi. Brama przemysłowa Aluprof to również nowoczesny wygląd i gama kolorów pozwalająca na estetyczne wkomponowanie w ścianę obiektu.
 


Trwałość i niezawodność

Brama podnoszona i opuszczana jest za pomocą trójfazowego silnika elektrycznego 400 V AC, który gwarantuje jej bezpieczną
i wieloletnią eksploatację.
Wzmocniony wewnętrzną poprzeczką profil PE 100, z którego zbudowany jest pancerz bramy zapewnia stabilność i odporność na działania mechaniczne. Powłoka profilu charakteryzuje się bardzo dobrą trwałością zabarwienia i zwiększoną wytrzymałością na ścieranie, a także zabezpiecza przed szkodliwym wpływem czynników atmosferycznych.

 


Bezpieczeństwo

Rolowana brama Aluprof wyposażona jest
w poniższe rodzaje zabezpieczeń:

hamulec bezpieczeństwa stanowi zabezpieczenie przed samoczynnym rozwinięciem się pancerza,
 
zastosowanie kontaktowego czujnika bezpieczeństwa w listwie dolnej stanowi zabezpieczenie przed przygnieceniem zamykającą się bramą,

układ fotokomórek zareaguje na ruch w świetle bramy powodując jej zatrzymanie lub cofnięcie,

awaryjny napęd ręczny umożliwia otwarcie lub zamknięcie bramy za pomocą łańcucha lub korby.
 


Konstrukcja i parametry techniczne

Pancerz bramy zwijany jest na stalową rurę nawojową osadzoną na konsolach stanowiących jej podporę i ułożyskowanie. Konsole mocowane są bezpośrednio do ściany lub innych elementów konstrukcyjnych obiektu. Silnik przenoszący napęd na rurę nawojową zamontować można z prawej lub lewej strony bramy.
W wypadku bram montowanych w obrębie nadproża należy zwrócić uwagę na minimalną wysokość nadproża niezbędną do zamontowania bramy.
 

<< branże          

 

  Dziś jest   design by:  

meble, nice, foris, black-red-white, black red white, okna, drzwi, foris, sandomierz, firma, korporacja, wózki, wózki widłowe, wozki widlowe,
widłowe, hyundai, przedsiębiorstwo wielobranżowe, świętokrzyskie, poland, kielce, najlepsze, solidność, poland, company